[1.4.3] Warianty produktów - po dodaniu nie da się wyświetlić produktu

Wróc do listy tematów
  • Przejdź do profilu użytkowika
  • Nowicjusz
  • Członek społeczności
Data: 24 Luty 2017 14:12

Chciałem dorzucić możliwość sortowania grupy “Opony”. Skonfigurowałem więc “Grupę cech” o nazwie Opony i przypiąłem ją do kategorii “opony” we wszystkich sklepach. Cechy “Szerokość, Profil, Średnica” i odpowiednie do nich wartości. Po edycji odpowiednich produktów, przypisaniu im właściwych wariantów (właściwie to jednego, np 130 / 80 / 17), po wejściu do kategorii “Opony” pokazują się nowe filtry. I to jest ok. Problem jednak jest taki, że próba wyświetlenia jakiegokolwiek produktu, w którym skonfigurowałem wariant(y) kończy się niepowodzeniem, tj. wyświetla się strona główna. Produktu nie można wyświetlić w żadne sposób - niezależnie czy z pozycji wyszukiwarki, czy ręcznie wyszukanego, czy po założeniu filtrów. Problem występuje w każdym sklepie, również “głównym”.

Gdzie mam szukać problemów? Wykasowałem cały error_log i samo wyświetlenie produktu bez aktywnych wariantów błędy :

[24-Feb-2017 13:09:07] PHP Parse error:  syntax errorunexpected T_CASE in /home/caddo/public_html/rp_transalp/lib/tcpdf/tcpdf.php on line 13987
[24
-Feb-2017 13:09:24] PHP Notice:  Undefined index:  productname in /home/caddo/public_html/rp_transalp/plugin/frontend/core/productbox/controller/productbox.php on line 77
[24
-Feb-2017 13:09:29] PHP Warning:  Changing autocommit in mid-transactioncommitting 1 uncommitted statementsin /home/caddo/public_html/rp_transalp/lib/creole/common/ConnectionCommon.php on line 205
[24
-Feb-2017 13:09:29] PHP Warning:  Changing autocommit in mid-transactioncommitting 1 uncommitted statementsin /home/caddo/public_html/rp_transalp/lib/creole/common/ConnectionCommon.php on line 205
[24
-Feb-2017 13:09:29] PHP Warning:  Invalid argument supplied for foreach() in /home/caddo/public_html/rp_transalp/plugin/super/core/dataset/model/dataset.php on line 53
[24
-Feb-2017 13:09:31] PHP Notice:  Undefined index:  productname in /home/caddo/public_html/rp_transalp/plugin/frontend/core/productbox/controller/productbox.php on line 77
[24
-Feb-2017 13:09:44] PHP Notice:  Undefined index:  productname in /home/caddo/public_html/rp_transalp/plugin/frontend/core/productbox/controller/productbox.php on line 77
[24
-Feb-2017 13:09:44] PHP Notice:  Undefined index:  productname in /home/caddo/public_html/rp_transalp/plugin/frontend/core/productbox/controller/productbox.php on line 77
[24
-Feb-2017 13:09:46] PHP Notice:  Undefined index:  productname in /home/caddo/public_html/rp_transalp/plugin/frontend/core/productbox/controller/productbox.php on line 77

Ale wszystko działa jak należy ;)

W momencie aktywacji wariantu dla danego produktu błędów brak, ale i produktu brak , bo wywala na stronę główną ;)

Wpisz szukaną frazę oraz wybierz post
Zaawansowane wyszukiwanie
  • Nowe posty
  • Gorący temat z nowymi postami
  • Zamknięty temat
  • Nowa ankieta
  • Temat przyklejony
  • Brak nowych postów
  • Gorący temat bez nowych postów
  • Temat przeniesiony
  • Stara ankieta
  • Pilne ogłoszenie