Zarządzanie zdjęciami produktu

Data zgłoszenia: 25 05 2012

Status: Nowy

Autor: bigbell

Witam,
Zarządzanie zdjęciami dla produktu jest mało przyjazne. Każdy produkt powinien mieć wyświetlane tylko dodane do niego zdjęcia. Tak jak to zrobili np w Prestashop. Wówczas ich edycja jest szybka i sprawna. Obecnie aby wybrać zdjęcie trzeba się naszukać szczególnie gdy zbiór zawiera np kilkaset zdjęć, jeśli jest ich więcej to po prostu tragedia.

Jeśli nie da się iść w stronę taką jak wspomniana powyżej to chociaż, warto byłoby dodać możliwość budowy struktury folderów ze zdjęciami.

Kolejna kwestia w momencie dodania zdjęcia system zapisując je w folderze _orginal zmienia pierwotną nazwę przypisując liczbę porządkową.
Lepszym pomysłem jest zachowanie oryginalnej nazwy, która często zawiera opis produktu. Ponadto jest tez inna kwestia czasem chcemy nadpisać pliki graficzne poprzez ftp i jeśli system opisuje zdjęcia inaczej niż właściciel sklepu to znowu jest problem.

Wiele rzeczy w sklepie wygląda fajnie ale na poziomie produktu warto by popracować. W obecnej chwili nie wyobrażam sobie zarządzanie w sklepie np 1000 szt produktów każde po kilka zdjęć. Życzę udanych zmian:)Komentarze

Dodaj swój komentarz