Ustawienia sposobu wyświetlania informacji o promocji

Data zgłoszenia: 08 02 2012

Status: Nowy

Autor: Patryk Doering

Obecnie w Gekosale nie ma możliwości ustawienia w jaki sposób w sklepie mają być prezentowane informacje o promocjach w sklepie.

W edycji promocji sugeruję wprowadzenie możliwości konfiguracji prezentacji informacji o promocji. Możliwości takie dostępne są w wielu systemach e-commerce, a brak ich jest dosyć zauważalny w Gekosale.

Obecnie na karcie produktu informacja o promocji jest wyświetlana w dosyć zabawny sposób. Dla przykładu w jednym z produktów mam: “Promocja 9.9998881819503%”. Taka precyzja w tym miejscu jest jak najbardziej zbędna a przydadzą się za to inne rzeczy.

a) Wyświetl % rabatu: (opcje: Tak, Nie),
- Wyświetl na: (opcje: Karta produktu, Listy produktów, Nie wyświetlaj),
b) Wyświetl zaoszczędzoną kwotę: (opcje: Brutto, Netto, Netto i brutto),
- Wyświetl na: (opcje: Karta produktu, Listy produktów, Nie wyświetlaj),
c) Czas promocji: (opcje: Promocja do, Promocja jeszcze przez),
- Wyświetl na: (opcje: Karta produktu, Listy produktów, Nie wyświetlaj).

- “Promocja do” - Wyświetla datę końcową promocji np. “Promocja do 14 lutego 2012r. 12:00”.
- “Promocja jeszcze przez” - Wyświetla ilość dni i godzin pozostałych do końca promocji np. “Promocja jeszcze przez 7 dni, 4 godz. i 13 min.”.

Obecnie więcej informacji o promocji danego produktu wyświetla się na sztywno na liście produktów, gdzie ilość miejsca jest dosyć ograniczona niż na karcie produktu. Funkcjonalność wyżej opisana pozwoli w dosyć zadawalającym zakresie możliwość ustawienia sposobów prezentacji informacji o promocjach w sklepie.Komentarze

Autor: Jarosław Chmielecki

Data: 10 02 2012

Warto byłoby przemyśleć propozycję Patryka. Da to możliwość zwiększenia konwersji na produktach promowanych. Dobry pomysł.

Dodaj swój komentarz