• Świeżopalona.pl oraz najnowsze informacje

  01 Marzec 2011

  Witajcie,

  miło nam zakomunikować, że sklep ŚwieżoPalona.pl działa od kilku dni produkcyjnie na naszym oprogramowaniu. Migracja z Shopify była w realizowana przez naszą firmę. Sklep działa aktualnie na serwerach dhosting.pl

  O powodach migracji na Gekosale możecie przeczytać w artykule na portalu ekomercyjnie.pl.

  Z pozostałych informacji
  - pracujemy nad 1.0.4 z poprawką krytycznego błędu w edycji zamówienia + przy okazji kilka mniejszych spraw. Paczuszka pojawi się dzisiaj około 21-22. Oczywiście nie wpływa to na cykl piątkowych paczek. W piątek pojawi się kolejna czyli 1.0.5

  - trwają prace nad modułem płatności dotpay.pl oraz poprawkami do PayPal

  - w ciągu kilku dni pojawią się na stronie 2 nowe działy tj. Wdrożenia oraz Sugestie. Myślimy że domyślacie się o co chodzi wink.

  Śśśśściskamy jak zawsze gorąco wink

 • Nowy sklep - Czefalo.pl

  13 Luty 2011

  Witajcie,

  w dniu dzisiejszym dostaliśmy informację o uruchomieniu sklepu czefalo.pl na naszym oprogramowaniu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wdrożenia tym bardziej, że nie braliśmy w nim udziału i jest to pierwszy sklep w wersji produkcyjnej uruchomiony na wersji 1.0.

  Za całość wdrożenia odpowiedzialny jest Michał Chaniewski, użytkownik forum który od samego początku istnienia platformy czynnie pomagał nam w jej rozwoju zgłaszając błędy, usprawnienia i nowe pomysły.

  Liczymy na więcej tak miłych informacji. Jeżeli pracujecie nad swoimi wdrożeniami dajcie nam znać.

  Pozdrawiamy

Najpopularniejsze

Kategorie