• Gekosale 2.0.1 (Git)

  03 Czerwiec 2013

  Witajcie,

  udostępniliśmy właśnie najnowszą wersję 2.0.1 zawierającą (chyba) poprawki wszystkich błędów, które zgłosiliście od czasu premiery beta. Wersja ta nie niesie ze sobą żadnych nowych opcji czy modułów, a jedynie usprawnienia i poprawki tego co wyszło w trakcie testów. Aktualną paczkę instalacyjną można pobrać tutaj.

  Osoby instalujące Gekosale od podstaw robią to tak jak dotychczas. Osoby które chcą zaktualizować wersję 2.0.1 muszą jedynie nadpisać wszystkie pliki tymi z archiwum. Nie było żadnych zmian w strukturze bazy danych i jej aktualizacja nie jest potrzebna. Pamiętajcie o backupach!

  Jednocześnie ponieważ pojawiały się na forum głosy aby przywrócić dostęp SVN/GIT, od dzisiaj całe oprogramowanie jest dostępne na Github, którego developerom przedstawiać nie trzeba. Osoby chcące bardziej zaangażować się w rozwój systemu mogą się z nami kontaktować bezpośrednio ().

  Github: https://github.com/gekosale/Gekosale
  Repozytorium: https://github.com/gekosale/Gekosale.git

  PS. Oczekujcie większej ilości newsów i planów rozwojowych na najbliższe miesiące smile

  Ściskamy gorąco

 • Gekosale 2.0 Beta

  05 Marzec 2013

  Witajcie,

  prezentujemy nową wersję Gekosale, która mamy nadzieję przypadnie Wam do gustu za równo pod kątem nowych funkcji jak i nowego systemu szablonów. Oczywiście to nie jedyne zmiany - o nich napiszemy dokładnie w osobnym wpisie na blogu.

  Wiemy jak wiele osób czekało na tą wersję, a więc na początek konkretnie:

  Link do demo wersji 2.0 beta: http://lab.gekosale.pl
  Link do panelu administracyjnego: http://lab.gekosale.pl/admin
  Dane do logowania bez zmian czyli:
  login:
  Hasło: demo

  Link do pobrania paczki instalacyjnej: http://lab.gekosale.pl/Gekosale-2.0-beta.tgz

  Instrukcje instalacji są bez zmian jak i sam instalator jeżeli chodzi o zakres podawanych danych. Gekosale 2.0 działa tylko na wersjach PHP 5.3+ więc jeżeli korzystaliście z 5.2 należy podnieść wersję.

  WAŻNE: w żadnym wypadku nie należy aktualizować w tym momencie wersji 1.4.x na 2.0 poprzez nadpisanie plików. Uszkodzi to całkowicie sklep bez możliwości prostego powrotu do wersji wcześniejszej. Beta ma charakter poglądowy tak abyście mogli na osobnej instalacji sprawdzić nowe możliwości i podjąć decyzję o aktualizacji gdy będzie już dostępna.

  Pozdrawiamy
  Zespół Gekosale

 • Gekosale. 1.4.3 - hotfixy

  28 Październik 2012

  Witajcie,

  konieczna jest aktualizacja do 1.4.3, w której wprowadzone są dodatkowe hotfixy, ale nie będą one już dostarczane jako osobne pliki - zawsze jako nowa wersja.

  Pozdrawiamy

 • Gekosale 1.4.2

  26 Październik 2012

  Witajcie,

  kolejna aktualizacja dostępna. Usuwa tylko zgłoszone błędy, ale wskazana jest jej instalacja.

  Aktualizacja dotyczy też modułów w GekoLab. Sprawdźcie czy są widoczne nowe aktualizacje w panelu administracyjnym.

  Pozdrawiamy

 • Pakiet korzyści dla Gekosale!

  27 September 2012

  Witajcie,

  Proponujemy część naszego pakietu korzyści z WellCommerce (http://wellcommerce.pl/cennik) także dla wszystkich użytkowników posiadających sklepy na Gekosale.

  Tylko dla Was pakiet korzyści o wartości 390 zł - zupełnie za darmo.

  Pakiet korzyści dla użytkowników Gekosale od WellCommerce i Grupy Divante zawiera:
  - kupon 250 zł na AdWords,
  - 3000 e-maili do wysłania bezpłatnie (wartość: 75zł) w systemie Sendingo.pl po założeniu konta i dokonaniu dowolnej wpłaty.
  - 65 zł za certyfikat RapidSSL (certyfikat należy zamówić za pomocą formularza: https://wellcommerce.pl/produkt/certyfikat-rapid-ssl/).

  Aby skorzystać z pakietu korzyści napisz na adres: podając adres internetowy Twojego sklepu opartego o Gekosale. Napisz też którymi korzyściami jesteś zainteresowany a my prześlemy Ci szczegóły jak z nich skorzystać!

  Aby skorzystać z pakietu korzyści:
  - musisz mieć działający sklep na Gekosale,
  - sklep musi mieć w stopce logo Gekosale i informację o platformie,
  - sklep musi działać od minimum 3 miesięcy.
  Weryfikacją dostępności Pakietu korzyści dla Twojego sklepu zajmą się autorzy Gekosale.

  Zachęcamy również do zapoznania się z całym pakietem korzyści WellCommerce, a jest tego naprawdę sporo smile.

 • Hotfix dla cech statycznych

  25 September 2012

  Przygotowaliśmy hotfix dotyczący cech statycznych i braku możliwości ich zapisania. Możecie go pobrać tutaj.

  Po rozpakowaniu należy wgrać ręcznie do plugin\admin\core\product\model. Hotfix tylko dla wersji 1.4.1

 • Patch do 1.4.1 - upload zdjęć

  12 September 2012

  W swoich sklepach nadpiszcie plik design\_js_panel\core\gf.js tym, który można pobrać pod adresem http://update.gekosale.pl/gf.js

  Usuwa to problem związany z dodawaniem zdjęć do produktów. 

 • Dokumentacja Geko

  29 Maj 2012

  Witajcie,

  Gekon po blisko 3 latach doczekał się wreszcie dokumentacji. Jest to podręcznik przeznaczony dla osób początkujących, ale również “wyjadacze” znajdą w nim sporo przydatnych informacji. Oczywiście na tym nie poprzestaniemy i pojawią się kolejne, opisujące bardziej zaawansowane mechanizmy oprogramowania.

  Podręcznik możecie pobrać na stronie http://www.gekosale.pl/pobierz/podreczniki/.

  Miłej lektury smile

 • Gekosale 1.4 i ponowne otwarcie kodu

  26 Kwiecień 2012

  Witajcie,

  wraz z publikacją najnowszej wersji 1.4 ponownie został otwarty w całości kod źródłowy Gekosale. Oznacza to, że Geko jest projektem w 100% OpenSource. Licencja pozostaje bez zmian i jest to LGPL.

  Otwarcie kodu to tylko jedna z niespodzianek jakie dla Was szykujemy. O reszcie będziemy informować w miarę postępów. Lato 2012 z pewnością będzie bardzo gorące smile.

  W zakresie samej aktualizacji nie wprowadziliśmy większych zmian. Standardowo zostały wprowadzone poprawki z Bugtrackera oraz kilka sugestii, które uznaliśmy za bardzo przydatne. Listę zmian możecie zobaczyć na stronie Release Notes.

  Kolejną paczkę planujemy opublikować w przeciągu 4-5 tygodni. Jeżeli pojawią się zgłoszenia krytyczne to oczywiście nastąpi to wcześniej.

  Przy okazji życzymy Wam udanego weekendu smile.
  Gekony

 • Gekosale 1.3.7

  07 Luty 2012

  Witajcie,

  dostępna jest aktualizacja 1.3.7. Usuwa ona sporo błędów i wprowadza kilka dodatkowych możliwości. Więcej w release notes http://www.gekosale.pl/pobierz/release-notes/#1.3.7

  Przebudowany został updater Geko aby wyeliminować problem 75%. Jeżeli w trakcie bieżącej aktualizacji wystąpi u Was błąd, ponówcie update. Geko skorzysta wtedy już z nowej wersji i przy kolejnych aktualizacjach nie powinny występować takie problemy.

  W związku ze zmianą sposobu potwierdzania zamówień doszła nowa opcja w ustawieniach sklepu. Możecie w zakładce Ustawienia zamówień włączyć/wyłączyć potwierdzanie, a dodatkowo określić status zamówienia potwierdzonego. Aby działało to w pełni poprawnie konieczne jest albo odświeżenie szablonów transakcyjnych (opcja w panelu) albo ręczna poprawka maila orderClient.

  Problemy zgłaszajcie na forum,a w przypadku błędów krytycznych poprzez formularz kontaktowy na stronie.

  Pozdrawiamy

Najpopularniejsze

Kategorie