• Gekosale 1.4.1

  06 September 2012

  Witajcie,

  po długiej przerwie spowodowanej pracami nad WellCommerce, ale i samym okresem wakacyjnym, publikujemy oczekiwaną przez Was aktualizację 1.4.1. Rozwiązuje ona większość problemów jakie zostały zgłoszone w Bugtracker i udostępnia dla Was 2 dość ciekawe opcje:

  1. Moduł TierPricing czyli określanie rabatu na produkt w zależności od kupowanej przez klienta ilości. Działa to zarówno z promocjami jak i wariantami produktów. Moduł działa w pełni w trybie Multistore.
  2. Opcja dodawania zdjęć do wariantów. Na razie jest to wariant podstawowy (wybór select), który z pewnością rozwiniemy w przyszłości. Wreszcie możecie pokazywać klientom inne zdjęcia np. dla wybranego koloru.

  Z racji bardzo dużej ilości zmian w aplikacji, sugerujemy abyście aktualizacje przeprowadzali albo po wykonaniu pełnego backupu (pliki, baza) albo w miarę możliwości na osobnej wersji sklepu - szczególnie sklepy działające już online. . W razie problemów możecie oczywiście liczyć na nasze wsparcie. W sytuacjach krytycznych najbardziej wskazaną formą kontaktu jest e-mail (). Błędy o niższych priorytetach zgłaszajcie jak dotąd w Bugtrackerze.

  Przy okazji kilka słów o WellCommerce. Wielu z Was pytało czy w związku z premierą nowego oprogramowania porzucamy Geko. W żadnym wypadku! Idziemy w zupełnie inną stronę.
  Gekosale i WellCommerce razem stanowią trzon naszego modelu biznesowego, który opiera się o swobodne przejście z wersji Open-Source na SaaS lub wersje dedykowane. Tym samym mocno zwiększamy tempo prac aby jeszcze w tym roku wyrównać bazę technologiczną i opublikować Gekosale 2.0. Więcej informacji pojawiło się już na forum. Naturalnie zachęcamy Was do zapoznania się z efektem naszych prac np. korzystając z wersji demo Well’a lub rejestrując sklep (bezpłatne 21 dni okresu testowego). Dzięki temu będziecie mieli obraz jak może wyglądać i działać Geko 2.0. Naturalnie zachęcamy do skorzystania z pełnej oferty gdyż to nie tylko oprogramowanie, hosting i wsparcie lecz dodatkowo cały pakiet dodatkowych korzyści. Wszystko znajdziecie na stronie https://wellcommerce.pl.

  Kolejne aktualizacje Geko będą publikowane częściej i z mniejszą ilością zmian tak abyśmy wspólnie, bez większych problemów dotarli do 2-ki smile.

  Dziękujemy za Wasze dotychczasowe wsparcie i liczymy na więcej smile

 • Inpost Paczkomaty 1.0.4

  04 September 2012

  Aktualizacja modułu Inpost Paczkomaty już dostępna. Wersja 1.0.4 usuwa problem z obsługą niepoprawnych danych w API Inpost. Sugerujemy jak najszybszą aktualizację.

 • WellCommerce uruchomione

  01 Sierpień 2012

  Witajcie,

  po 2 miesiącach ciężkiej pracy uruchomiliśmy testy WellCommerce. Oznacza to, że najtrudniejszy etap prac za nami. Wznowione zostają prace nad Geko i w ciągu około 2 tygodni zostanie wydana kolejna wersja Geko z poprawkami błędów jakie zgłosiliście.

  Trzymajcie kciuki smile

  Pozdrawiamy

 • Inpost Paczkomaty 1.0.3

  02 Lipiec 2012

  Aktualizacja 1.0.3 dla modułu Inpost Paczkomaty już dostępna w GekoLab. Dodana opcja wyboru paczkomatu nadawczego, poprawione działanie modułu w koszyku.

  UWAGA: Konieczne uzupełnienie danych w konfiguracji sklepu!

 • 3 urodziny Gekosale

  28 Czerwiec 2012

  Witajcie,

  29 czerwca Gekon obchodzi swoje 3-cie urodziny. Dziękujemy wszystkim, którzy są z nami i uwierzyli w nasze oprogramowanie. Myślimy że nie zawiedliśmy Waszych oczekiwań smile.

  W związku z powyższym rozpoczynamy tydzień rabatów na wszystkie nasze moduły w Gekolab!

  Listę aktualnych promocji możecie zobaczyć na stronie http://gekolab.pl/promocje/.

  Trzymacie kciuki za dalszy rozwój projektu, a ze swojej strony obiecujemy że w 2012 będzie jeszcze naprawdę bardzo dużo niespodzianek.

  Śśśśśśśściskamy zdmuchując świeczkę wink

 • Ceneo, Nokaut, Skapiec

  10 Czerwiec 2012

  Witajcie,

  w GekoLab pojawiły się aktualizacje dla modułów Ceneo i Nokaut oraz nowy moduł dla porównywarki Skapiec. Moduły można zainstalować lub zaktualizować bezpośrednio w panelu sklepu (Konfiguracja->Aktualizuj->GekoLab).

  Pozdrawiamy

 • WellCommerce - zapisy na testy

  06 Czerwiec 2012

  Witajcie,

  zapraszamy Was gorąco na zapisanie się na testy nowego oprogramowania

  http://wellcommerce.pl/

  Więcej szczegółów dotyczących platformy już niebawem!

  Pozdrawiamy

 • Aplikacja mobilna dla Gekosale

  30 Maj 2012

  Nasz partner JoyIntermedia przygotował dla Was specjalną ofertę z rabatami do 43%. Dotyczy ona tworzenia aplikacji mobilnej sklepu na systemy iOS, Android i Windows Mobile.

  Możliwe jest zamówienie aplikacji na 1, 2 bądź 3 systemy operacyjne. Zapraszamy Was gorąco do zapoznania się z ofertą, cenami oraz przykładowymi ekranami aplikacji.

  Kolejne niespodziewanki w drodze smile

  http://gekolab.pl/gekosale/rozwiazania-mobilne

 • Dokumentacja Geko

  29 Maj 2012

  Witajcie,

  Gekon po blisko 3 latach doczekał się wreszcie dokumentacji. Jest to podręcznik przeznaczony dla osób początkujących, ale również “wyjadacze” znajdą w nim sporo przydatnych informacji. Oczywiście na tym nie poprzestaniemy i pojawią się kolejne, opisujące bardziej zaawansowane mechanizmy oprogramowania.

  Podręcznik możecie pobrać na stronie http://www.gekosale.pl/pobierz/podreczniki/.

  Miłej lektury smile

 • Divante inwestuje w Gekosale

  10 Maj 2012

  Witajcie,

  część z Was zauważyła na pewno zmianę podmiotu będącego właścicielem Geko.

  Zapraszamy do zapoznania się z oficjalnym komunikatem na stronie http://divante.pl/aktualnosci/divante-inwestuje-w-platforme-ecommerce-open-source-gekosale/

  W razie jakichkolwiek pytań dotyczących tej inwestycji piszcie na forum.

  Śśśśśściskamy mocno

Najpopularniejsze

Kategorie